Ózdi betanított munka

Központi iroda:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc Arany J. tér 1. sz.
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu
www.humanexistence.hu

Ózdi betanított munka - 2018.09.27 -

Ózdi munkavégzésre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

GÉPKEZELŐ

Feladtatok

  •            Melegüzemi gépek kezelése: termékek felizzítása, alakítása, hőkezelése, edzése, és hűtése
  •              Kemence berakása
  •              Szemcseszóró gép kezelése, meghibásodás jelzése, késztermékek rakodása
  •              Kézi csiszolási munkák ellátása
  •              Mechanikai gépek kezelése: fűrészelési, vágási, fúrási, forgácsolási, reszelési, csiszolási,     köszörülési részfeladatok ellátása)
  •             Porfestő gépek kezelése: termékek festése, festősor tisztán tartása

Elvárások

  •       Min. szakmunkás végzettség, vasipari szakmaterületen
  •       Min.2-3 éves tapasztalat
  •       Több műszakos munkarend vállalása
  •       Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  •         Hosszú távú munkalehetőség

            Versenyképes, teljesítményarányos fizetés

  •          Cafeteria

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el Word formátumú, magyar nyelvű  önéletrajzát az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu  e-mail címre, vagy jelentkezzen SZEMÉLYESEN irodánkban.