Felsőfokú végzettséget igénylő munkák

Gépész tervezőmérnök kollégát keresünk! - - 2019.04.04

Feladatok: • A megrendelő által igényelt berendezések dinamikus acélszerkezeti gépészeti terveit határidőre elkészíti a korszerű technológiák, anyagok, valamint a gazdaságosság figyelembe vételével, A megrendelő által igényelt berendezések acélszerkezeti gépészeti terveinek elkészítése • Gondoskodik róla, hogy a berendezések gépészeti rendszere megfeleljen a hatályos jogszabályokban, szabványokban és egyéb műszaki szabályozókban rögzített előírásoknak • Tanácsadást végez a berendezések mechanikus alkatrészeivel, működésével kapcsolatosan • Közreműködik költségvetések, árajánlatok és tenderek összeállításában • Lehetőség szerint környezetbarát és energiatakarékos megoldásokat részesít előnyben • Folyamatosan nyomon követi a jogszabályok, szabványok és egyéb műszaki szabályozók változásait • Közreműködik a reklamációk rendezésében, minőségi, mennyiségi kifogásokat a szállítóval vagy a vevővel rendezi, illetve együttműködik a cég többi szervezeti egységeivel • A projektvezetőket, tervezési csoportvezetőt tájékoztatja az előrehaladásról és a felmerülő problémákról • Kapcsolatot tart a projektekben érintett külső szereplőkkel (megrendelők, alvállalkozók, gyártók, beszállítók) és szervezeti egységekkel • Biztosítja az egységes dokumentumarculatot a projektmegvalósítás során • Betartja a munkavédelmi és környezetvédelmi szabályokat és szabályzatokat Elvárások: • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök végzettség • Min. 3 éves szakmai tapasztalat gépészeti tervezésben • AutoCAD magas szintű ismerete • Angol nyelv erős társalgási ismerete szóban és írásban egyaránt, • "B" kategóriás jogosítvány • MS Office felhasználói szintű ismerete Előnyök: • SAP ismerete • Más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete • FEM programok ismerete • 3D tervezési ismeret • VertexG4 ismerete Munkavégzés helye: Budapest Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el bérigénye megjelölésével magyar nyelvű önéletrajzát az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu e-mail címre. Tovább