Gépész tervezőmérnök kollégát keresünk!

KÖZPONTI IRODA:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc, Arany János tér 1.
06-46-505-468
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu
www.humanexistence.hu

Gépész tervezőmérnök kollégát keresünk! - 2019.04.04 -

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • A megrendelő által igényelt berendezések dinamikus acélszerkezeti gépészeti terveit határidőre elkészíti a korszerű technológiák, anyagok, valamint a gazdaságosság figyelembe vételével,
  • Gondoskodik róla, hogy a berendezések gépészeti rendszere megfeleljen a hatályos jogszabályokban, szabványokban és egyéb műszaki szabályozókban rögzített előírásoknak
  • Tanácsadást végez a berendezések mechanikus alkatrészeivel, működésével kapcsolatosan
  • Közreműködik költségvetések, árajánlatok és tenderek összeállításában
  • Lehetőség szerint környezetbarát és energiatakarékos megoldásokat részesít előnyben
  • Folyamatosan nyomon követi a jogszabályok, szabványok és egyéb műszaki szabályozók változásait
  • Közreműködik a reklamációk rendezésében, minőségi, mennyiségi kifogásokat a szállítóval vagy a vevővel rendezi, illetve együttműködik a cég többi szervezeti egységeivel
  • A projektvezetőket, tervezési csoportvezetőt tájékoztatja az előrehaladásról és a felmerülő problémákról
  • Kapcsolatot tart a projektekben érintett külső szereplőkkel (megrendelők, alvállalkozók, gyártók, beszállítók) és szervezeti egységekkel
  • Biztosítja az egységes dokumentumarculatot a projektmegvalósítás során
  • Betartja a munkavédelmi és környezetvédelmi szabályokat és szabályzatokat

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök végzettség
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat gépészeti tervezésben
  • AutoCAD magas szintű ismerete
  • Angol nyelv erős társalgási ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • B" kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • SAP ismerete
  • Más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • FEM programok ismerete
  • 3D tervezési ismeret
  • VertexG4 ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el bérigénye megjelölésével magyar nyelvű önéletrajzát az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu e-mail címre.