Projekt asszisztens munkatársat keresünk!

központi iroda:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc, Arany János tér 1.
06-46-505-468
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu
www.humanexistence.hu

Projekt asszisztens munkatársat keresünk! - 2019.03.14 -

Munkavégzés helye: Budapest

Feltételek:

    • Középfokú szakirányú végzettség
    • Min. 3 éves szakmai tapasztalat
    • Min. középfokú tárgyalóképes és levelezési szintű angol nyelvtudás
    • MS Office, különösen az Excel alapos, magabiztos ismerete

Feladatok:

    • Kimenő számlák elkészítése
    • Előlegbekérő levelek kiállítása; befolyt vevői előlegek nyomon követése
    • Projektekhez kapcsolódó munkaidő követése, riportálása
    • Folyamatos kapcsolattartás a területen dolgozó értékesítőkkel, technikusokkal, tervezőkkel, projekt menedzserekkel, vevőkkel
    • Projekt koordinátorok, tervezők támogatása adminisztratív oldalról
    • Adatbázisok aktualizálása, jelentések készítése
    • Határidők nyilvántartása

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el Word formátumú, magyar nyelvű  önéletrajzát az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu  e-mail címre.