Gépkezelőket keresünk vasipari/fémipari tapasztalattal

Központi iroda:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc Arany J. tér 1. sz.
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu
www.humanexistence.hu

Gépkezelőket keresünk vasipari/fémipari tapasztalattal - 2019.01.10 -

Ózdi munkavégzésre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

GÉPKEZELŐ

Munkavégzés helye:

           Ózd

Főbb feladatok:

-             Melegüzemi gépek kezelése: termékek felizzítása, alakítása, hőkezelése, edzése, és hűtése

-             Kemence berakása

-             Szemcseszóró gép kezelése, meghibásodás jelzése, késztermékek rakodása

-             Kézi csiszolási munkák ellátása

-             Mechanikai gépek kezelése: fűrészelési, vágási, fúrási, forgácsolási, reszelési, csiszolási, köszörülési részfeladatok ellátása)

-             Porfestő gépek kezelése: termékek festése, festősor tisztán tartása

Elvárások:

-          Min. szakmunkás végzettség, vasipari szakmaterületen

-          Min.2-3 éves tapasztalat

-          Több műszakos munkarend vállalása

-          Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

-          Hosszú távú munkalehetőség

-          Versenyképes, teljesítményarányos fizetés

-          Cafeteria

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el Word formátumú, magyar nyelvű  önéletrajzát az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu  e-mail címre, vagy jelentkezzen SZEMÉLYESEN irodánkban.