Minőségellenőr/vonalellenőr munkakörbe keresünk munkatársakat

központi iroda:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc, Arany János tér 1.
06-46-505-468
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu
www.humanexistence.hu

Minőségellenőr/vonalellenőr munkakörbe keresünk munkatársakat - 2019.02.28 -

Minőségellenőr

Munkavégzés helye: Miskolc

Elvárások:

  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat
  • Kiváló termékismeret
  • Határozottság, önálló, precíz munkavégzés
  • Microsoft programok alkalmazásának ismerete

Feladatok:

  •   A kiadott ellenőrzési lista alapján a termelés folyamatos minőségbiztosítási ellenőrzése
  •  Vizsgálatokhoz termékminták biztosítása
  •  Minőségi hibák, eltérések esetén azonnali jelentés, segítségkérés, a termelés megállítása
  •  Javaslattétel a minőségi hibák kijavítására
  •  Termelés újraindulásánál ismételt ellenőrzés és termékminta összegyűjtése
  •  Folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetéssel és dolgozókkal
  •  Termelési munkakörnyezet folyamatos ellenőrzése, higiénia javítása
  •  Kijelölt gyártásközi és laboratóriumi vizsgálatok elvégzése

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el Word formátumú, magyar nyelvű  önéletrajzát az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu  e-mail címre, vagy jelentkezzen SZEMÉLYESEN irodánkban.