Rázógépkezelő kollégát keresünk Miskolcra!

központi iroda:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc,
Arany János tér 1.
46/505-468
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu

Rázógépkezelő kollégát keresünk Miskolcra! - 2019.06.04 -

Miskolci partnercégünk részére rázógépkezelő kollégákat keresünk!

Feladtatok

  • A massza formában történő eloszlatása a teljes forma kialakítása érdekében,
  • Felelős az élelmiszerbiztonsági, munkabiztonsági, környezetvédelmi szabályok betartásáért és betartatásáért,
  • A rázógép szükséges beállításainak elvégzése a szabályok szem előtt tartásával,
  • Rázógép megfelelő működtetése, rendszeres takarítása, tisztán tartása,
  • Formák elhelyezése keretekben, rázógépre illesztése, a kész formák levétele,
  • Csokoládémassza formálhatósági hőfokának beállítása, hogy megfelelő minőségű legyen,
  • Rendellenességek jelentése a műszaki személyzetnek,
  • Új dolgozók beintegrálása a munkafolyamatokba,

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önálló munkavégzés képessége;
  • kezdeményezőkészség, saját motiváció megléte;
  • biztos tanulási készség;
  • büntetlen előélet;
  • pontos, minőségi munka végzése;
  • pozitív hozzáállás.

  • Az ugyfelszolgalat@humanexistence.hu email címre küldött önéletrajzzal vagy
  • Személyesen az irodánkban: Miskolc, Arany János tér 1.(Macropolis üzletház, a Prohuman után) hétfőtől péntekig 8-16:00 között