Targoncavezető munkatársat keresünk Miskolcra

Központi iroda:

Human Existence Kft.
3526 Miskolc Arany J. tér 1. sz.
ugyfelszolgalat@humanexistence.hu
www.humanexistence.hu

Targoncavezető munkatársat keresünk Miskolcra - 2019.05.08 -

Miskolci partnercégünk részére keresünk az alábbi munkakörbe munkatársakat:

Targoncavezető

Feladatok:

-          A raktár folyamatos üzemeltetéséhez szükséges feltételek biztosítása

-          Felelősséggel tartozik a késztermék, nyers- és csomagolóanyag raktár előírásainak betartásáért, készenlétének elszámolásáért

-          Nyers- és csomagolóanyagok beérkeztetésének, félkész és késztermékek kiszállításának végrehajtása az előírásoknak megfelelően

Elvárások:

-          Minimum középfokú végzettség

-          Logisztikai, raktározási területen szerzett tapasztalatok

-          Targoncavezetői ismeretek:3312, 3313, 3324-es típusvizsga

-          Precíz, pontos és önálló munkavégzés

Előny:

-          Élelmiszeriparban vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalatok

-          SAP és RF készülék használatának ismerete

Munkavégzés helye:

-          Miskolc

-          Az ugyfelszolgalat@humanexistene.hu email címre küldött önéletrajzzal vagy

-          Személyesen az irodánkban: Miskolc, Arany János tér 1. (Macropolis üzletház, a Kulcsmásoló mellett) hétfőtől péntekig 9-13:30 között, vagy

-          Telefonon: +36 46 505 468 ill. +36 70 440 3578